KTO
NAS LUBI?

#DOWODY

NIE KAŻDY PROJEKT UKŁADA SIĘ PO NASZEJ MYŚLI, ALE WSZYSTKIE KOŃCZĄ SIĘ UDANYMI PRODUKTAMI. PREZENTUJEMY KILKA DOWODÓW WDZIĘCZNOŚCI

"Współpraca rozpoczęła się w 2015 roku i trwa do dzisiaj, ponieważ jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. W biznesie nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - Robert(OSW) dobrze to rozumie. Ważną zaletą przedsiębiorstwa jest to, że szybko finalizuje powierzone zamówienia. Firma OSW budzi zaufanie bez cienia wątpliwości. To rzecz warta pochwalenia – jako klient potrzebuję poczucia bezpieczeństwa i jej mam. Współpracując z Robertem(OSW) można oczekiwać kompetentnego doradztwa. Widać, że wykonawcy zależy na satysfakcji nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest ze stuprocentowym poświęceniem."

KAROLINA GRAJEK, OMEGA GROUP

"Realizowany z Panem Robertem Szaratą projekt budowania strony internetowej spełnił nasze oczekiwania. Doceniamy wysiłek włożony w zrozumienie naszej specyfiki branży, wiele kreatywnych pomysłów, z których skorzystaliśmy budując stronę i pełną opiekę na początkowym etapie jej obsługi. Polecamy Pana Roberta Szaratę jako partnera do tego typu projektów."

DOROTA SZYMAŃSKA, FALCO

"W biznesie liczą się konkrety i taka jest współpraca z OSW Creative. Solidna, merytoryczna i terminowa. Nie ma też kłopotów z ewentualnymi poprawkami. Sama przyjemność."

KAROL CHĘCIŃSKI, SYNEO.PL

"Nasza nowa strona powstała w błyskawicznym tempie. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Ewentualne poprawki wprowadzane były niemalże natychmiastowo. Otrzymaliśmy również bardzo intuicyjną instrukcję, dzięki której bezproblemowo uaktualniamy dane na naszej stronie. Cóż więcej dodać- odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu."

HANIA STĘPIEŃ, LOVELIGHT